O Nas

TRADYCJA I PONADCZASOWOŚĆ
Przeobrażenia roku 1989 w sferze gospodarki kraju, stworzyły wielu ludziom ogromne możliwości indywidualnego rozwoju i dały szansę sprawdzenia się także w dziedzinie przedsiębiorczości. Z początkiem roku 1990 zrodził się pomysł utworzenia firmy handlowej branży metalowej, który został zrealizowany już w październiku tegoż roku: w lokalu o powierzchni 20 m2 przy ul. Małgorzaty Fornalskiej w Bydgoszczy rozpoczęła działalność zorganizowana przez Grzegorza Krasińskiego, firma handlowa pod nazwą HURTOSTAL. W dniu otwarcia firma oferowała do sprzedaży 18 produktów.
Aby sprostać oczekiwaniom klientów, należało systematycznie poszerzać asortyment oferowanych wyrobów, a to wymagało m.in. powiększenia powierzchni handlowej. W 1992 rozbudowaliśmy własną hurtownię w Lisim Ogonie oraz uruchomiliśmy działalność dwóch sklepów w Bydgoszczy.

W styczniu 1993 firma zmieniła osobowość prawną i przekształciła się w spółkę z o.o. z siedzibą w Lisim Ogonie. Wymagania klientów, poszerzająca się gama wyrobów handlowych, szczególnie uznanych na polskim rynku producentów, zmusiły nas po raz kolejny do podjęcia wysiłku inwestycyjnego. W październiku 1996 r. przekazaliśmy do użytku lokal o powierzchni handlowej 1400 m2 w centrum Bydgoszczy przy ul. Sienkiewicza 3. Tam też przeniesiono siedzibę spółki.

Hurtostal oferuje swoim klientom przede wszystkim wyroby firm polskich, zarówno tych posiadających wdrożony system zapewnienia jakości, jak i tych, które o taki system się ubiegają. Oferta 10 tysięcy asortymentów znajduje uznanie klientów, którzy coraz częściej regularnie zaopatrują się w naszej hurtowni i sklepach. Hurtostal, obok stałej dbałości o atrakcyjność oferty handlowej, postawił w swojej działalności przede wszystkim na:

– jakość oferowanych wyrobów i usług,
– kompleksową obsługę klientów,
– kompetentną i sprawną kadrę

Głównym założeniem, na którym opiera się obecnie działalność spółki i jej zamierzeniem na przyszłość, jest jak najpełniejsze zaspokojenie potrzeb i wymagań klientów.